o nás

Café Jasoň je součástí Komunitního centra Jasoň, jehož vizí je slučování a propojování generací. Stejně tak i my, se snažíme naší nabídkou uspokojit dospělé, děti a seniory. Každý si vybere, a to nejen z jídla či pití, ale i programu, který čas od času pořádáme. 

Jsme kavárna, které záleží na původu a sezónnosti produktů, ze kterých pro vás připravujeme jídla a nápoje. To znamená, že u rostlinné stravy preferujeme drobné farmáře a pěstitele, kteří se o své produkty s láskou starají, nepoužívají chemii a jsou šetrní k přírodě. Stejně tak u masových jídel, nám jde o chovatele, kteří mají volné výběhy a zakrmují přirozenou potravou pocházející z přírody. To samé platí i u vajec a mléčných výrobků. U vajec obzvláště dbáme na to, aby byly od slepic z volného chovu, krmené obilovinami a kukuřicí. Vše ostatní
si vyzobou v přírodě.

Jsme milovníci kávy, a proto její kvalita je pro nás klíčová. Proto odebíráme zrno z české pražírny The Naughty dog, která nám dodává výtečnou 100% arabicu.

Většina jídel je upečená, uvařená a namíchaná v naší kuchyni. Stejně tak např. naše limonády jsou připravovány z našich vyrobených sirupů.

Naši dodavatelé jsou povětšinou menší farmáři, pěstitelé či výrobci.

Vše toto je pro nás důležité, protože pak je spokojený zákazník, tedy Vy. 😊