o nás

Café Jasoň je součástí Komunitního centra Jasoň, jehož vizí je slučování a propojování generací. Stejně tak i my, se snažíme naší nabídkou uspokojit dospělé, děti a seniory. Každý si vybere, a to nejen z jídla či pití, ale i programu, který čas od času pořádáme. 

Jsme kavárna, které záleží na původu a sezónnosti produktů, ze kterých pro vás připravujeme jídla a nápoje. To znamená, že u rostlinné stravy preferujeme drobné farmáře a pěstitele, kteří se o své produkty s láskou starají, nepoužívají chemii a jsou šetrní k přírodě. Stejně tak u masových jídel, nám jde o chovatele, kteří mají volné výběhy a zakrmují přirozenou potravou pocházející z přírody. To samé platí i u vajec a mléčných výrobků. U vajec obzvláště dbáme na to, aby byly od slepic z volného chovu, krmené obilovinami a kukuřicí. Vše ostatní
si vyzobou v přírodě.

Jsme milovníci kávy, a proto její kvalita je pro nás klíčová. Proto odebíráme zrno z české pražírny The Naughty dog, která nám dodává výtečnou 100% arabicu.

Většina jídel je upečená, uvařená a namíchaná v naší kuchyni. Stejně tak např. naše limonády jsou připravovány z našich vyrobených sirupů.

Naši dodavatelé jsou povětšinou menší farmáři, pěstitelé či výrobci.

Vše toto je pro nás důležité, protože pak je spokojený zákazník, tedy Vy. 😊

Náš domácí chléb na objednání

Druhy:

Světlý toastový chléb  850g 55,- (bezlaktózy)

Bezlepkový toastový chléb s lněným semínkem 850g 125,- (bezlaktózy a bezlepku)

Kváskový semínkový chléb 750g 75,- (bezlaktózy)
 
Objednejte si jakýkoli den emailem kovarova.anita@gmail.com, telefonicky, nebo sms 735 756 096 do 16:00 chléb a my vám ho druhý den ráno upečeme česrtvý. K vyzvednutí bude od 13:00 následující den od objednání.
 
Složení:
 
Světlý toastový chléb
mouka pšeničná hladká, voda, droždí čerstvé, olej slunečnicový, olej olivový, cukr, sůl
Alergeny: lepek
 
Bezlepkový toastový chléb s lněným semínkem
voda, mouka směs bezlepková, vločky ovesné s klíčky bezlepkové, vločky lněné, olivový olej, droždí čerstvé, cukr, sůl
 
Kváskový semínkový chléb
žitný kvásek, mouka žitná chlebová, mouka pšeničná chlebová, voda, pivo Únětice, dýňová semínka, slunečnicová semínka, kmín celý, sůl
Alergeny: lepek